НИСЭХ БУУДЛУУДЫН УДИРДАХ ГАЗРЫН АЖИЛТНУУДЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Албан тушаалын нэр Овог, нэр Өрөөний Утас Факс
Нэг.Удирдлага
1 Газрын дарга Д.Эрдэнэбаатар 285104, 282233 70049683
2 Дэд дарга С.Мөнхнасан 285108 70049683
3 Хөгжлийн бодлого хариуцсан ерөнхий менежер Б.Пүрэвсүрэн 285549
4 Төлөвлөлт хариуцсан ерөнхий менежер Д.Пүрэв-Очир 285126
5 Үйлдвэрлэл хариуцсан ерөнхий менежер Д.Цогням 285120
Хоёр.Захиргаа удирдлага, санхүүгийн хэлтэс
1 Хэлтсийн дарга Э.Нарантунгалаг 285500 70049683
2 Захиргааны менежер Ж.Зулцэцэг 285508
3 Санхүүгийн менежер Д.Баярбаясгалан 285123
4 Ерөнхий нягтлан бодогч Н.Баярмаа
5 Эдийн засагч Б.Ганбаатар 285546
6 Захиргаа, хүний нөөцийн ахлах мэргэжилтэн Б.Цолмонтуяа 285508
7 Хүний нөөцийнмэргэжилтэн Б.Саруултуяа
8 Хүний нөөцийн мэргэжилтэн Л.Тайванжаргал
9 Хүний нөөцийн мэргэжилтэн Ц.Цэрмаа
10 Хууль эрх зүй, гэрээ хариуцсан мэргэжилтэн Б.Хүсэлт
11 Захиргааны мэргэжилтэн П.Золзаяа
12 Даргын туслах бөгөөд сургалт хариуцсан мэргэжилтэн Б.Гэрэлмаа 285509
13 Бичиг хэрэг, албан хэрэг хөтлөлт, стандарт хариуцсан мэргэжилтэн М.Пүрэвдулам 285122
14 Дэд даргын туслах Б.Болортогтох 285121
15 Ресепшин Б.Энхтуяа 285505
2.1. Санхүү, нягтлан бодох бүртгэлийн тасаг 
1 Тасгийн дарга Д.Насандэлгэр 285546
2 Ахлах нягтлан бодогч Т.Батаа
3 Тооцооны нягтлан бодогч Д.Энхтөр
4 Тооцооны нягтлан бодогч Б.Нэргүй
5 Тооцооны нягтлан бодогч Д.Лхагвасүрэн
6 Тооцооны нягтлан бодогч Д.Мөнгөнцэцэг
7 Нярав С.Эрдэнэчимэг
2.2. Аж ахуй хангамжийн тасаг 
1 Тасгийн дарга М.Батдорж 285545
2 Худалдан авах ажиллагааны ахлах мэргэжилтэн Г.Хишигдэлгэр
3 Худалдан авах ажиллагааны мэргэжилтэн Г.Өлзийсайхан
4 Худалдан авах ажиллагааны мэргэжилтэн Э.Энхжин
5 Хангамжийн мэргэжилтэн Д.Гантулга
Гурав.Дотоод хяналтын тасаг
1 Тасгийн дарга Б.Алтантуяа 285544
2 Орон нутаг хариуцсан ахлах мэргэжилтэн М.Даваажав 285547
3 Аэродромын хяналтын  ахлах мэргэжилтэн И.Амарсанаа
4 Аюулгүй байдлын хяналтын ахлах мэргэжилтэн Д.Мөнхтөр
5 Аюулгүй ажиллагааны хяналтын мэргэжилтэн Б.Туяацэцэг
6 Галын аюулгүй байдал, хөдөлмөр хамгаалал, эрүүл ахуй хариуцсан инженер Т.Төгсбаяр
7 Эрсдэл, шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн Э.Ганпүрэв
4.1. Бизнес хөгжлийн тасаг 
1 Тасгийн дарга Ц.Рагчаасүрэн 285548
2 Хөгжлийн  ахлах мэргэжилтэн Э.Хулан
3 Стратеги төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн Ц.Батчимэг
4 Маркетинг судалгааны мэргэжилтэн О.Мөнхном
5 Бизнес хөгжлийн мэргэжилтэн О.Мөнх-Од
4.2. Хамтын ажиллагаа эдийн засаг зохицуулалтын тасаг 
1 Тасгийн дарга Ц.Мөнхжаргал 285548
2 Эдийн засагч Ц.Мөнхсаран
3 Эдийн засагч Г.Жаргалмаа
4 Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагааны мэргэжилтэн Б.Нэргүй
Тав.Бодлого, төлөвлөлтийн хэлтэс
1 Хэлтсийн дарга
2 Менежер Р.Лхагвасүрэн 285125
3 Ахлах мэргэжилтэн П.Ганболд
4 Аюулгүй байдлын төлөвлөлтийн мэргэжилтэн Д.Сувдаа
5 Тээвэр зохион байгуулалт, зорчигч үйлчилгээний мэргэжилтэн Х.Бадмаараг
6 Шувуу, хүрээлэн буй орчны мэргэжилтэн Б.Одхүү
7 Газрын үйлчилгээний мэргэжилтэн Ц.Уянга
8 Мэргэжилтэн З.Дамдинсүрэн
5.1.Төсөл хөтөлбөр боловсруулалтын тасаг
1 Тасгийн дарга Г.Сүх-Очир 285548
2 Хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн Ц.Мөнгөнхишиг
3 Төсөл хариуцсан мэргэжилтэн О.Баасансүрэн
4 Баримт, бичиг боловсруулалтын мэргэжилтэн Л.Уранзаяа
5 Баримт, бичиг боловсруулалтын мэргэжилтэн О.Намбат
Зургаа. Үйлдвэрлэл, үйлчилгээний хэлтэс
1 Хэлтсийн дарга Б.Ганхуяг 285114
2 Үйлдвэрлэлийн технологи хариуцсан ахлах мэргэжилтэн Э.Мөнхцэцэг 285126
3 Онцгой байдал, аюулгүй байдлын мэргэжилтэн Л.Оюунтуяа
4 Аэродромын үйлдвэрлэл, үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн Б.Эрдэнэбаатар
5 Судалгаа, үнэлгээний инженер Н.Отгонжаргал
6 Барилга, байгууламж, дэд бүтэц хариуцсан инженер Г.Наранчимэг
7 Эдийн засагч инженер Х.Бямбацогт
8 Газрын үйлчилгээний үйл ажиллагааны мэргэжилтэн М.Цогтгэрэл